Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Czytałeś ostatnio dobrą książkę? Znalazłeś fajny webinar? Odkryłeś ciekawy artykuł w prasie lub wpis na innym blogu? Wpadł Ci w ręce wartościowy raport lub newsletter? Podziel się wrażeniami.
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 2539
Rejestracja: 09 mar 2017, 20:40
Kontakt:

Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: Tomek » 18 sty 2020, 10:23

Oto ona. Druga edycja Uniwersytetu Inwestycyjnego, która rusza niemal rok po starcie pierwszego i pionierskiego przedsięwzięcia z kwietnia 2019 roku, w którym wzięło udział dokładnie 70 osób.

Gdyby ktoś był zainteresowany poznaniem efektów ponad dziesięciu lat moich doświadczeń giełdowych, które zamknięte zostały w pięćdziesięciogodzinnym kursie online, to gorąco zapraszam do przejrzenia programu tematyki zajęć Uniwersytetu. Starałem się tak go opracować, żeby faktycznie przekazać jak najwięcej praktycznych, rzetelnych i starannie opracowanych informacji poświęconych inwestowaniu na międzynarodowych rynkach finansowych.

Moim zdaniem niestety nie wystarczy, żeby meandrów funkcjonowania giełdy nauczyć się od strony teoretycznej, bo żeby zarabiać tutaj pieniądze, to giełdę trzeba jeszcze zrozumieć. Dlatego starałem się tak ułożyć tematykę zajęć, żeby pozwalały one ten cel osiągnąć jak najmniejszym możliwym nakładem czasu i wysiłku.

Program Uniwersytetu jest tak zaprojektowany, żeby przeprowadzić każdego za rękę krok po kroku po całym złożonym procesie inwestycyjnym, od wykorzystania odpowiednich narzędzi, przez analizę i wybór poszczególnych akcji i innych klas aktywów, po zbudowanie z nich portfela, a potem bieżące zarządzanie tym portfelem w ramach indywidualnego systemu inwestycyjnego. Wisienką na torcie pozostaje dołączenie do tego wszystkiego zagadnień hedgingu opcyjnego, którym w ramach dodatkowego kursu poświęconych zostało ponad 17 godzin. Razem daje to 67 godzin materiałów, z czego 50 prowadzonych na żywo z pełną interakcją ze strony uczestników.

Nie jestem typem marketingowca i nie czuję się komfortowo mówiąc o swoich własnych dokonaniach, ale naprawdę myślę, że ten kurs jest najlepszą i najbardziej wartościową rzeczą, jaką stworzyłem w całej swojej karierze.

Tutaj można poczytać o szczegółach i poznać dokładny program zajęć oraz całą logistykę, która za nimi stoi: https://www.tradingforaliving.pl/uniwer ... yjny-2020/

Awatar użytkownika
glina
Forumowy wyga
Posty: 1035
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:03

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: glina » 18 sty 2020, 12:12

Podoba mi sie, ze nie sprzedajesz szarlatanerii. Powodzenia tobie jak i twoim kursantom zycze. Oby tylko dali rade trzymac sie planu :-).

mlubinski
Forumowy wyga
Posty: 712
Rejestracja: 07 cze 2018, 21:26

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: mlubinski » 18 sty 2020, 13:05

podzieliłem się tą informacją również na forum u Alberta Rokickiego, bo sam uważam że mega warto (dzięki Tobie nauczyłem się bardzo dużo na temat prawdziwego inwestowania bez lewara x100 czy innych udziwnień :D)

Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 2539
Rejestracja: 09 mar 2017, 20:40
Kontakt:

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: Tomek » 18 sty 2020, 15:04

Dzięki Panowie! Zawsze doceniam dobre słowo :)

Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 2539
Rejestracja: 09 mar 2017, 20:40
Kontakt:

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: Tomek » 19 sty 2020, 17:01

Zapraszam przy okazji na darmowy webinar, na którym pojawi się trochę informacji o modelu scoringowym, z którego będziemy korzystali w trakcie Uniwersytetu. Nawet, jeśli ktoś nie będzie zapisywał się na zajęcia, to myślę, że z samego webinaru też można sporo wynieść.

Start w poniedziałek 20 stycznia o godzinie 19.00. Ze względu na dość unikalny charakter treści, spotkanie nie będzie nagrywane.

Zapisy tutaj: https://app.livewebinar.com/925-556-663

pixel
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2020, 15:17

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: pixel » 29 cze 2020, 21:11

Cześć!
Czy może jest planowana jakaś edycja wakacyjna lub jesienna uniwersytetu?
Paweł

Awatar użytkownika
Hubert
Forumowy wyga
Posty: 614
Rejestracja: 21 gru 2018, 12:20

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: Hubert » 29 cze 2020, 22:06

Chyba dopiero za rok na początku roku.

Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 2539
Rejestracja: 09 mar 2017, 20:40
Kontakt:

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: Tomek » 30 cze 2020, 12:59

Si, trzecia edycja planowana jest na luty/marzec 2021 roku, także trzeba trochę poczekać. Ewentualnie zerknij na możliwość kursu indywidualnego: https://www.tradingforaliving.pl/szkole ... estycyjne/

Drogo jak diabli, ale za to jak skutecznie! :)

PS. W takim wypadku dostęp do kolejnej edycji Uniwersytetu i do kursu opcyjnego dostajesz gratis.

pixel
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2020, 15:17

Re: Uniwersytet Inwestycyjny 2020

Post autor: pixel » 01 lip 2020, 17:10

Drogo nie drogo - rzecz względna ;-)
Do tej pory pobierałem lekcje z internetu (najczęściej darmowe) oraz z rynku (czasem słono płatne) - obie metody uczą całkiem nieźle, choć ścieżka jest zawiła.
Zerkam i rozważam ;-) Jak zarobię to pewnie się skuszę... jak stracę to będę musiał :-P

ODPOWIEDZ