- Regulamin

Zakłądając konto przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz to, że możliwości publikowania postów na forum pozbawiane będą osoby:

1. Piszące rażąco niepoprawną składnią i gramatyką, bez stosowania znaków interpunkcyjnych i małych oraz wielkich liter
2. Piszące posty, które nie wnoszą żadnej wartości, ani nie przekazują żadnych informacji czy nie formułują żadnych opinii
3. Piszące posty atakujące drugą osobę lub odnoszące się bezpośrednio do drugiej osoby w sposób obraźliwy
4. Piszące informacje rażąco niepoprawne i wprowadzające w błąd, które wyczerpują znamiona tzw. fake news
5. Wszystkie inne osoby, które w sposób uporczywy i długotrwały piszą posty odbiegające od głównego wątku danego tematu

Po założeniu konta na forum, Twój adres e-mail zostanie dodany do newslettera, który wysyłany jest mniej więcej raz na dwa tygodnie. W newsletterze znajdują się zajawki najnowszych artykułów z bloga, zaproszenia na webinary czy zniżki na kursy i szkolenia. Z newslettera będzie można wypisać się samodzielnie w dowolnej chwili.

Publikując posty na forum akceptujesz to, że zostaną one zapisane i widoczne w internecie dopóki to miejsce istnieje. Oznacza to, że w przypadku próśb o usunięcie konta, posty nie będą usuwane razem z użytkownikiem forum. Ma to na celu zapobieżenie w powstawaniu "dziur" w dyskusji, które uniemożliwiają czytanie wątku wszystkim osobom przychodzącym na forum w przyszłości.

Twój e-mail oraz wszytkie inne informacje z forum umiejscowione są na serwerach poza granicami kraju i nigdy nie zostaną udostępnione jakimkolwiek podmiotom trzecim.


Wróć do poprzedniej strony