Regulamin forum

O rzeczach, które z inwestowaniem związane są w bardzo luźny sposób lub niezwiązane z nim w ogóle. Raczej na luzie i off-topic.
Awatar użytkownika
Tomek
Money talks
Posty: 2539
Rejestracja: 09 mar 2017, 20:40
Kontakt:

Regulamin forum

Post autor: Tomek » 07 cze 2018, 11:08

Zakładając konto na forum przyjmujesz do wiadomości, że możliwości publikowania postów bezwzględnie pozbawiane będą osoby:

1. Piszące rażąco niepoprawną składnią i gramatyką, bez stosowania znaków interpunkcyjnych i małych oraz wielkich liter
2. Piszące posty, które nie wnoszą żadnej wartości, ani nie przekazują żadnych informacji czy nie formułują żadnych opinii
3. Piszące posty atakujące drugą osobę lub odnoszące się bezpośrednio do drugiej osoby w sposób obraźliwy
4. Piszące informacje rażąco niepoprawne i wprowadzające w błąd, które wyczerpują znamiona tzw. fake news
5. Wszystkie inne osoby, które w sposób uporczywy i długotrwały piszą posty odbiegające od głównego wątku danego tematu

Dodatkowe regulacje:

1. Publikując posty na forum akceptujesz to, że zostaną one zapisane i widoczne w internecie dopóki to miejsce istnieje. Oznacza to, że w przypadku próśb o usunięcie konta, posty nie będą usuwane razem z użytkownikiem forum. Ma to na celu zapobieżenie w powstawaniu "dziur" w dyskusji, które uniemożliwiają czytanie wątku wszystkim osobom przychodzącym na forum w przyszłości.

2. Zakładając konto na forum, Twój adres e-mail zostanie dodany do grupy subskrypcyjnej, do której 2-3 razy w tygodniu wysyłam darmowe materiały edukacyjne, zaproszenia na webinary oraz inne treści o charakterze inwestycyjnym. Z newslettera możesz wypisać się w każdej chwili.

Zablokowany