Nagroda dla najlepszego finansowego bloga 2019 roku!

Nagroda dla najlepszego finansowego bloga 2019 roku!
Komentarze: 0
Skomentuj

W piątek na wieczornej gali Invest Cuffs w Krakowie „Trading For a Living” po raz drugi z rzędu otrzymał statuetkę dla najlepszego finansowego bloga roku. Dziękuję!!!

Bardzo cieszy mnie ta statuetka, bo jest to najbardziej dobitny z możliwych wyrazów uznania dla tego, co robię po godzinach. A co ja tu właściwie robię? Ano pokazuję kawałek tego prawdziwego inwestycyjnego świata, który nie składa się ze stukrotnej dźwigni i z nierealnych oczekiwań, tylko z zarządzania ryzykiem, zarządzania zmiennością, zarządzania wielkością pozycji. Z hedgingu, z derywatów, z zabezpieczania się przed wahaniami, z minimalizowania obsunięć kapitału, z niwelowania korelacji i z całej masy innych systemowych aspektów, nad którymi mamy realną kontrolę, a które w dłuższym terminie stanowią o tym naszym być albo nie być.

To jest nagroda dla najlepszego bloga roku, ale tak naprawdę ten blog od dawna nie jest już tylko blogiem. Dzisiaj ten blog to też działające już od ponad dwóch lat szalenie popularne forum inwestycyjne, na którym grupa fantastycznych ludzi każdego dnia poświęca swój czas i energię, żeby dzielić się wiedzą; żeby odpowiadać na mniej i bardziej skomplikowane pytania; podrzucać pomysły inwestycyjne; wklejać ciekawe linki, wykresy i komentarze.

Ten blog to też seria rewelacyjnie przyjętych webinarów przeprowadzanych wspólnie z LYNX Broker, na które już teraz przychodzi każdorazowo po kilkaset osób głodnych wiedzy i głodnych tego, żeby nauczyć się czegoś sensownego.

I w końcu, od przyszłego miesiąca, ten blog to także Uniwersytet Inwestycyjny. Uniwersytet Trading For a Living. Uniwersytet online, na którym w trakcie całego pełnego semestru będzie można zdobyć wiedzę niedostępną nigdzie indziej. I szczerze mówiąc sam nie mogę się już doczekać startu, bo… to będzie naprawdę duża rzecz. Coś, czego w tym kraju jeszcze nie było.

Także dziękuję raz jeszcze za wszystkie głosy i wrócimy z tematem w przyszłym roku, przy hat-tricku 🙂

Następny artykuł w kategorii Aktualności
Dlaczego prawdziwych pieniędzy nie znajdziesz na foreksie

Przeczytaj również

Wszystkie wpisy
Edukacja, Porady
13.06.2024
Inwestowanie pasywne 2.0. Jaki fundusz ETF wybrać i jak podkręcić zysk opcjami?
Inwestowanie pasywne 2.0. Jaki fundusz ETF wybrać i jak podkręcić zysk opcjami?
Porady
29.05.2024
Czego o inwestowaniu na giełdzie nauczył nas Daniel Kahneman?
Czego o inwestowaniu na giełdzie nauczył nas Daniel Kahneman?