Podnieś poprzeczkę

Miliony zawodowych inwestorów na całym świecie każdego dnia używają instrumentów pochodnych do tego, aby poprawić swoje wyniki inwestycyjne i zabezpieczyć portfolio przed stratami. Ten autorski kurs powstał po to, aby w prosty sposób przekazać Ci jak najbardziej unikalną, kompleksową i praktyczną wiedzę od A do Z pozwalającą zmaksymalizować korzyści płynące ze stosowania opcji.

Jak wygląda i z czego składa się kurs?

 • 3 części

 • 45 odcinków

 • 17 godzin nagrań wideo

w trakcie których poznasz:
 • Laboratorium opcji

  Modyfikowanie, kalibrowanie, rolowanie i łączenie ze sobą pojedynczych opcji w pary spreadowe oraz w wieloopcyjne zaawansowane pozycje typu combo.

 • Mechanizmy rynku

  Wykorzystanie niedoskonałości rynku do zarabiania na spadku lub wzroście zmienności implikowanej akcji przy pomocy gotowych narzędzi ułatwiających pracę.

 • Platforma LYNX Trading

  Wszystkie meandry najlepszej na świecie platformy transakcyjnej do handlu opcjami na kilkudziesięciu międzynarodowych rynkach finansowych. Od podstaw!

 • Popularne triki

  Praktyczne zastosowanie prostych trików opcyjnych do kupowania i sprzedawania akcji oraz ETF-ów, które pozwolą zmaksymalizować swoje zyski o kilkanaście procent rocznie.
 • Agresywna spekulacja

  Najskuteczniejsze debetowe oraz kredytowe zagrania kierunkowe do zarabiania na wzrostach i spadkach poszczególnych akcji. Różne warianty w zależności od stopnia pożądanej agresywności.

 • Zabezpieczanie portfela

  Metody hedgingu taktycznego, czyli systemowego zabezpieczania się przed stratami, które stosowane są przez zawodowych zarządzających z Wall Street.

Kim jest autor kursu?

Tomasz Trela

Biegły w zakresie zarządzania ryzykiem i alokacji aktywów, ekspert rynku derywatów.

Tomasz Trela to jeden z nielicznych w Polsce specjalistów od zaawansowanych instrumentów pochodnych. Posiada duże doświadczenie nie tylko na amerykańskich, ale także na azjatyckich parkietach finansowych, gdzie operuje poprzez swoją hongkońską firmę inwestycyjną. Od 2011 roku zarządza prywatnym funduszem, a od 2014 roku także pieniędzmi należącymi do wielomilionowego trustu, w którym zasiada kilkanaście innych osób. W 2017 roku dla jednego z polskich domów maklerskich stworzył autorski portfel akcyjny „Prometheus”. Od tego czasu jest też dyrektorem wykonawczym brytyjskiej firmy doradczej Hudson Hill Associates Ltd., a od 2018 r. dodatkowo objął stery w polskiej siostrzanej spółce Hudson Hill Trust S.A. Od 2019 roku pełni również funkcję CEO amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Dog Eat Dog Venture Capital LLC.

Tomasz Trela o swoim kursie:

Poprawne używanie opcji to nie jest kaszka z mleczkiem. Instrumenty pochodne są złożone, zawiłe i wieloaspektowe. Jednak szczerze? Pomimo ich skomplikowania, nie wyobrażam sobie zyskownego inwestowania na światowych rynkach bez używania tych potężnych instrumentów. Dlatego zależało mi na stworzeniu kompletnego kursu nauki opcji w języku polskim, który będzie wystarczającym materiałem do tego, żeby samodzielnie w ciągu kilku tygodni zdobyć większość praktycznej wiedzy na ich temat. Dzięki temu nawet osoby zupełnie początkujące będą mogły wejść w ten niesamowity świat instrumentów pochodnych i spróbować swoich sił w ogródku dla dorosłych. Ten kurs jest tym, czego wiele lat temu sam szukałem i czego nie znalazłem.

Dowiedz się więcej na temat opcji

Co to w ogóle są opcje i skąd się wzięły?
Do czego się ich używa? Dlaczego warto z nich korzystać?

Królowe derywatów
Opcje istnieją na rynku od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, jednak mało który krajowy inwestor miał z nimi do czynienia. Wynika to głównie z tego, iż w Polsce dostępne są wyłącznie opcje na WIG20. Jednak na giełdach światowych te instrumenty pozwalają optymalizować strategie inwestycyjne przy handlowaniu tysiącami różnych aktywów, na które są wystawiane. Dzięki opcjom możliwe jest skuteczne zabezpieczanie się przed stratami, ale też szalenie efektywne spekulowanie pod określone wydarzenia rynkowe przy użyciu niespotykanie wysokiej dźwigni finansowej.

Pełna zawartość kursu

Wybierz kategorię i poznaj spis treści:

Załóż konto
w LYNX i odbierz
10% rabatu

Jeśli w ciągu miesiąca od zakupu kursu otworzysz darmowy rachunek inwestycyjny w LYNX Broker i zasilisz go minimalną kwotą 30 000 PLN, otrzymasz zwrot 250 zł za zakup kursu na Twoje konto bankowe oraz 50 USD nagrody do wykorzystania na prowizje od zawieranych transakcji. Podczas otwierania konta wystarczy wpisać kupon: tradingforaliving.pl

Jesteś już klientem LYNX?

Napisz do mnie na adres podany w Regulaminie, a otrzymasz indywidualny link do płatności i zniżkę 10% na zakup kursu!

Regulamin sprzedaży znajduje się pod tym linkiem.

Po dokonaniu opłaty, kurs trafi do Ciebie w ciągu 24 godzin.

 • Transakcje dnia
 • Filmy edukacyjne
 • Instruktaże Wideo