NN Inc./Paragon Global Solutions

Inwestowanie na Wall Street w spółki Made in USA. Akcje, ETF-y i indeksy. Pomysły, sugestie i rekomendacje. Kanada i Australia też dają radę.
Awatar użytkownika
Rastignac
Ekspert

Re: NN Inc./Paragon Global Solutions

Post autor: Rastignac » 04 cze 2019, 10:33

Plastic Tofu pisze:
04 cze 2019, 01:31
Kupiłem dzisiaj pod przecięcie MA @7.93 zobaczymy co z tego będzie. Chcę pograć na szybko bo rynek jest niepewny, gdyż niewiele w tym momencie zależy od fundamentów. Sądzę,że do końca lata trochę się to uspokoi więc wrócimy do FANG+.
Powodzenia. Ja poczekam przynajmniej do wyników za 2 kwartał zanim tu zajmę tutaj jakąkolwiek pozycję. Rewizje EPSów spadły znacznie od początku tego roku. Dodatkowo wystraszyli mnie ostatnimi decyzjami.
Plastic Tofu pisze:
04 cze 2019, 01:31
Ale dałeś czadu z tym Gregiem, wyciągnąłeś jego tweety, chyba ci zalazł za skórę. Relaxi taxi. Każdy niech idzie swoją drogą byleby happy i z bourbonem. So long.
Po prostu jestem uczulony na tego typu nieomylnych analityków i nie rozumiem w jaki sposób tyle osób nie widzi, że z większością swoich prognoz trafiał jak kulą w płot. Te wpisy dalej tutaj są, nawet te sprzed pół roku, a mało kto je kwestionuje. Nie mieści mi się to w głowie.
Z drugiej strony, nikt się go stąd nie pozbywał. Dalej ma konto i może pisać, ale się obraził i przeniósł na Twittera. Nie ma też problemu, żeby komentować jego twitty na tym forum, ale jednak nikt tego nie robi.

Awatar użytkownika
Plastic Tofu
Stały bywalec

Post autor: Plastic Tofu » 09 lip 2019, 17:43

NN sprzedane 9.22$ wczoraj, powinno byc sprzedane 3-go lipca po przecieciu ale 3 i 5 to tutaj byly luzne dni 4 zamkniete wiec teraz czekam na spadki. Poniewaz gram tylko pod ma cross i b spekulacyjnie zmienilem rozmiar zaangazowania do 10% oryginalu. chce ich jeszcze troche poobserwowac, bo wydaje mi sie, ze jeszce moze byc z tego jakis pozytek.

Awatar użytkownika
Rastignac
Ekspert

Post autor: Rastignac » 09 lip 2019, 18:02

Ja dalej czekam do kolejnego earnings calla. Następny jest chyba 14 sierpnia.

ODPOWIEDZ