Szybkie pomysły na spekulację

Inwestowanie na Wall Street w spółki Made in USA. Akcje, ETF-y i indeksy. Pomysły, sugestie i rekomendacje. Kanada i Australia też dają radę.
mlubinski
Stały bywalec

Re: Szybkie pomysły na spekulację

Post autor: mlubinski » 22 maja 2020, 19:38

moze nie zupelnie spekulacja, ale perspektywy na nastepne 24-36 m-cy sa dobre:

Peloton - pewnie gdziestam na pejsie czy insta wyskoczyla reklama - rower spinningowy na pelnym wypasie.

obecna wycena firmy 13mld$, według pozytywnie nastawionego artykułu: https://medium.com/swlh/is-pelotons-eco ... c885f5a3e3 potencjalny wzrost o znaczne wartości :-)
ja myślę, że jak mi niektóre aktywa zarobia, to wejde w ten Peloton, bo sami z żoną zamierzamy kupić ich produkt :-)

GacoPL

Post autor: GacoPL » 22 maja 2020, 23:33

Czytalem o tej firmie na poczatku maja ...chyba na Yahoo. Poszedl hype bo niby taka "silka" w domu. A ze teraz wszystko co mozna robic w domu robi furore cena poszyblowala do gory w ciagu ostatnich 3 tyg sporo. Moze trzeba chwile poczekac na jakas korekte.

mlubinski
Stały bywalec

Post autor: mlubinski » 23 maja 2020, 10:45

Ta plus maja na serio mocny marketing - sa doslownie wszedzie :-)
No i widac ze costam maja na serio fajnego, bo kinkurencja implementuje “podobne rozwiazania” ktore potem sa tematem pozwow (jeden pozew peloton wygral chyba rok temu z jakastam firma, drugi teraz sie kreci przeciwko bezposredniemu konkurentowi NordicTrack odnosnie skopiowania modelu wspolzawodnictwa z innymi graczami - Peloton ma to live, NT nie ma) - zatem costam jest na rzeczy, a jesli jeszcze czesc opisana w artykule by sie sprawdzila, to mozna costam zarobic :-)

ODPOWIEDZ