Firmy/Doradcy inwestycyjni

Masz pytanie lub problem natury inwestycyjnej albo technicznej? Opisz go tutaj, a postaramy się pomóc.
frogg89

Firmy/Doradcy inwestycyjni

Post autor: frogg89 » 26 mar 2020, 10:42

hej.

Od jakiegos czasu mysle zeby w koncu sensownie zainwestowac oszczednosci (ok. 100k ktore obecnie leza na niskooprocentowanej lokacie) i do tego dorzucac miesieczne wplaty w wysokosci ok. 2-4k pln.

Boje sie podjac sie tego zadania na wlasna reke, bo mam co prawda podstatowa wiedze ekonimiczna jeszcze ze studiow, ale brakuje mi czasu i doswiadczenia w inwestowaniu oraz analizie instrumentow finansowych. Czy jestescie w stanie polecic mi firmy inwestycyjne lub konkretnych niezaleznych doradcow, ktorzy mogli by mi pomoc w utworzeniu w miare sensownego dlugoterminowego portfela (mysle glownie o funduszach lub etf + troche obligacji)? Mam nadzieje, ze odpowiedzi nie zostana potraktowane jako reklama...

Przepraszam jezeli watek dotyczy innego podforum, wtedy prosze o przesuniecie.

mlubinski
Stały bywalec

Re: Firmy/Doradcy inwestycyjni

Post autor: mlubinski » 26 mar 2020, 11:40

Mam nadzieje, ze odpowiedzi nie zostana potraktowane jako reklama...

zobaczymy kto będzie odpowiadał, jeśli osoby, które założyły konto parę minut przed napisaniem wątku (tak jak Ty), to się zobaczy ... ;-)
Myślę, że moderatorzy będą reagować odpowiednio, bo nie potrzeba nam tu naganiaczy :-) a takich łatwo wychwycić ;-)

ODPOWIEDZ